Mīksto mēbeļu, dīvānu un paklāju ķīmiskā tīrīšana mājās

Pasūtīt

Dīvanu tīrīšana

Mēbeļu rūpnīcas ražo ļoti dažādus dīvānus, kā arī apdares materiālus, kas ir savukārt izgatavoti no dabiskiem, sintētiskiem un jauktiem materiāliem. Visbiežāk sastopāmie materiāli ir kokvilna, gobelēns, zīds, samts, bara, žakarda, āda un pūsāda, alcantara. Attiecībā uz visiem audumiem, tikai dažiem no tiem nav nepieciešama speciāla kopšana. Būtībā dīvāns ir putekļu sablīvējuma vieta, un tas ir ļoti svarīgi, lai attīrītu to laikā, lai ne tikai pagarināt dzīvi dīvānam, bet arī, lai nodrošinātu tīru gaisu jūsu mājās.

Lasīt sīkāk

Matraču tīrīšana

Kāpēc nepieciešams veikt regulāru ķīmisko matrača tīrīšanu? Matracis atrodas pastāvīgā kontaktā ar cilvēka ķermeni miegas laikā, bet tā kā šis laiks ir vismaz trešdaļa mūsu dzīves, tad zināmā mērā uz matrača audumu vienmēr ietekmē cilvēka bioloģiskie šķidrumi (sviedri, asins un urīns). Šie nosacījumi rāda labvēlīgu augsni priekš mikroorganismiem, kuri izplatās ne tikai uz matrača auduma, bet arī zem auduma. Mikroorganismi  var izraisīt alerģiju pieaugušiem cilvēkiem un īpaši bērniem.

Lasīt sīkāk

Paklāju tīrīšana

Mēs rēti iedomājamies par to cik svarīgi regulāra paklāju ķīmiskā tīrīšana. Jā netīrīt paklāju laikā, tad auduma  šķiedras uzkrājas dažāda veida baktērijas, putekļi un putekļu ērcītes. Savukārt visi šie faktori var izraisīt dažādas slimības un alerģijas, kā arī saasināt hroniskas slimības. Tāpēc nepieciešama laicīga paklāju tīrīšana un to uzturēšana pienācīgā izskatā..

Lasīt sīkāk

Pasūtiet ķīmisko tīrīšanu mājās tagad!

Mēs izmantojam