Paklāju tīrīšana

Paklāju tīrīšana – sarežģīts uzdevums mājas apstākļos, īpaši ja runa ir par lielu ģimeni un vienmēr skraidošiem bērniem mājās. Ja vien pastāvīgi ekspluatet izstrādājumu, ar parasto putekļusūcēju neiztikt. Pat izmantojot putekļūsūceju NON STOP rezimā, tomēr grūti atbrīvoties no nepatīkamajām smakām un traipiem. Šādos gadījumos optimāls risinājums ir šāds pakalpojums kā paklāja ķīmiskā tīrīšana mājās.

Process sastāv no vairākiem posmiem:

• pārbaudes un testēšanas uz krāsas izturību un traipu raksturu;

• atputekļošanas ar jaunās paaudzes tehniku;

• iepriekšējas attīrīšanas un atsevišķo traipu apstrādāšana ;

• galveno akva-tipa sauso ķīmisko tīrīšanu, vai izmantojot ekstraktoru.

Procesu pabeidz skalošana, atgaisošana un antiseptizēšana. Mēs atbildam par mūsu speciālistu kompetenci,  jūsu veselību un drošību, izmantojot  tikai ekoloģiski tīru sadzīves ķīmiju, kura tiek izvēlēta  individuāli, ņemot vērā visas jūsu prasības.

Paklājsegumu ķīmiskā tīrīšana neparedz papildus raizes no jūsu puses, mēs vērtējam laiku katram savam klientam. Uzņēmuma speciālisti paši ieradīsies pie jums jebkurā Jums ērtā laikā un veiks visas nepieciešamās procedūras maksimāli ātri.

Zinot, ka mūsdienu dzīvē grīdsegas ir neatliekamā interjera daļa, kuru regulāri jātīra, mēs izlemsim arī šo problēmu. Paklāju ķīmiska tīrīšana mājās – mūsu darbs, bet prieks no mūsu darba - tika Jūsu!

Pasūtiet ķīmisko tīrīšanu mājās tagad!