Matraču tīrīšana

Uzņēmums «S&M Cleaning Service» sniedz matraču ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumus, izbraucot pie klienta. Mēs tīrām оrtopēdiskus, atsperu un lateksa matračus un ar citiem pildījumiem. Apstrāde tiek veikta, izmantojot profesionālo putekļusūcēju (ekstraktoru) un ķīmiskos līdzekļus, kas ļauj atbrīvoties no esošajiem piesārņojumiem un atgriezt jūsu matrača perfektu izskatu minimālos termiņos.

Nejauši izlietie dzērieni, urīns un ilgstoša lietošana — padara matraci ne tikai pār neglītu, bet arī bīstamu lietošanai. Netīrs apšūvums, mitra vide - ideāla mikroorganismu vairošanās vieta, kas var rādīt nepatīkamās smakās un izraisīt spēcīgas alergiskās reakcijas uz ādas un elpošanas ceļās. Tāpēc, ja noticis negadījums — nevajadzētu atlikt matrača tīrīšanu vai likt ar tiru sānu uz augšu, labāk uzreiz vērsties pie profesionāļiem. Kā rāda prakse, ja apkalpošana tika veikta nedēļas laikā pēc « nelaimes » — iespējams izvairīties no jebkādiem traipiem uz 100%. Un Jūsu matracis atkal varēs priecināt jūs ar tīrumu un komfortu.

Kā mēs tīrām matračus?

Ķīmiskā tīrīšana matraču notiek tieši mājās pie klienta – tā jums nevajadzēs domāt par to transportēšanu. Jūsu izvēlētajā dienā un laikā atbrauks meistars un apskatīs izstrādājumu. Pēc tam, atkarībā no matrača tipa un netīruma rakstura tipa, meistars atrod visoptimālāko ķīmisko līdzekļu matrača apstrādāšanai.

Izmantojot profesionālo aparātu (ekstraktoru) meistars izsmidzina zem spiediena ķīmisko sastāvu uz matrača virsmu. Savukārt ķīmija "izspiež" netīrumus gan no ārēja auduma, gan no pildījuma.

Atsevišķi apstrādājam traipus, kuri nav pazudušī pēc pirmās fāzes. Šīm nolūkam izmanto specializētās efektīvās un drošās auduma struktūrai vielas.

Skalojam matraci ar tīru ūdeni. Šajā posmā notiek lieka mitruma noņemšana no izstrādājuma.

Ja nepieciešams, vēlreiz atkārtojām operāciju no matrača otrās puses. Pēc tīrīšanas notiek izstrādājuma žūšana dabiskos apstākļos. Atkarībā no temperatūras un mitruma žāvēšanas laiks var aizņemt no 4 līdz 10 stundām. Tās nozīme, kā, pasūtot tīrīšanu no rīta – vakarā jūs varēsiet mierīgi gulēt uz matrača, kurš ir atjaunots un nevainojami tīrs.

SVARĪGI! Mūsu kompānija veic matraču ķīmisko tīrīšanu, izmantojot drošus bērniem un pieaugušajiem ķīmiskos komponentus.

Pasūtiet ķīmisko tīrīšanu mājās tagad!