Dīvānu tīrīšana

Gandrīz katrā mājā ir dīvāns – tas ir viesu pulcēšanas centrs vai nepieciešama guļamvieta. Dīvāns rāda mājīgumu un relaksējošu atmosfēru. Uz dīvāna mēs pavadām lielāko daļu sava brīvā laika atrodoties mājās.

Auduma dīvānu jātīra ar sausā tīrīšanas metodi, izmantojot putekļusūcēju. Gandrīz katram mūsdienīgam putekļsūcējam komplektā piedāvā speciālās birstes mīksto mēbeļu tīrīšanai.

Tam seko mitrā dīvāna tīrīšana. Tikai šīs metods iznīcinās bakterijas un saglabās divāna skaistu izskatu uz ilgu laiku. Šajā gadījumā grūti atrast drošu ķīmiju pašam, labāk paļauties uz profesionāļiem, kuriem ir pieredze un atbilstošie kvalitātes un drošības sertifikāti.

Svarīgi atcerēties, ka uzreiz pēc tam, kad šķidrums trāpīja uz dīvāna, audumu ir jāapstrādā. Novecojušos netīrumus un smaku var notīrīt tikai klininga kompānijas speciālisti, kuri izmantojo speciālās ķīmiskās vielas.

Tāpat mūsu kompānijas speciālisti izmanto speciālu tehniku — ekstraktoru, ļoti jaudīgu mazgājošu putekļusūēju. Viņš ievelk sevī visus netīrumus un ķīmiju, skalo audumu ar ūdeni un atstāj tīru un drošu virsmu, līdz ar to gandrīz sausu. Jūs varat atkal sākt lietot dīvānu pēc 10-20 stundām (atkarīgs no temperatūras un mitruma telpā). Tīrot dīvānu patstāvīgi, izmantojot parasto sadzīves tehniku, jūs nekad nevarēsiet panākt tādu pašu efektu kā profesionāļiem.

SVARĪGI! Mūsu kompānija veic ķīmisko tīrīšanu gan auduma, gan ādas dīvāniem, izmantojot drošus bērniem un pieaugušajiem ķīmiskos komponentus.

Atcerieties, ka regulāra tīrīšana ir tīra gaisa garantija mājās un jūsu veselības ķīla.

Pasūtiet ķīmisko tīrīšanu mājās tagad!